HİKAYEMİZ
LEZZET REHBERİMİZ
Geleceği var eden geçmişin esintileridir. Birbirinden maharetli ellerin yıllardan beri süregelen tariflerini ve bu tariflerin damaklarımızda yer etmiş tatlarını hiç değiştirmeden müşterilerimizin sofralarına taşıyoruz. Her yemekte Anadolu’nun sıcaklığını sunuyor, yüzlerde geleneklerimizin içimizi ısıtan mutluluğunu görmenin sevincini yaşıyoruz.
MÜKEMMELLİK EMEK İSTER
Topraklarımızda gizli kalmış lezzetleri ve unutulmaya yüz tutmuş tarifleri yeniden sofralarımıza kazandırmak emek ister. Baharatların gizemli dünyasını keşfetmek, etin hakkını verebilmek, her yemekte bir ağız tadı olarak kalabilmek… Anadolu’nun zengin tatlarından dünya lezzetlerine, kahve çeşitlerinden aromatik bitki çaylarına kadar mutfak sanatlarının ilmini öğrenmiş ustalarımızla mükemmel lezzetleri müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
BEYOĞLU HALİMBEY
Beyoğlu Halimbey içinizi ısıtan konsepti, zengin kahvaltı menüsü, annenizin kimselere vermediği sos tarifiyle süslenmiş makarnaları, dünya mutfaklarının en özel salata çeşitleri, Türk mutfağının en beğenilen yemekleri ve bir dilimin asla yetmeyeceği tatlıları ile geleneksel lezzetlerimizi modern mutfak sanatları ile buluşturuyor. Kararsızlığın en keyifli, yemek yemenin en eşsiz lezzet deneyimi Beyoğlu Halimbey’de… Günün her saati fırından taptaze çıkan unlu mamuller ve damak tadınızda yer eden şarküteri ürünlerinin en doğal ve taze hali daima Beyoğlu Halimbey’de sizleri bekliyor.
KIDS CLUB
Yemek masasında sıkılan çocukların keyifli zaman geçirebilmeleri için her şeyi düşündük. Çocukların sıkılmadan kendilerine göre farklı maceralar deneyimleyebilecekleri, yeni arkadaşlıklara yelken açabilecekleri, özgürce eğlenebilecekleri çok güzel bir oyun alanı yarattık...

Siz yemeğinizin tadını çıkarırken, çocuklarınız eğlencenin, dostluğun ve mutluluğun tadını çıkaracaklar...

GALERİ

Geleneksel Lezzetlerimizi Modern Mutfak Sanatları ile Buluşturuyoruz

Kararsızlığın en keyifli, yemek yemenin en eşsiz lezzet deneyimi Beyoğlu Halimbey'de...

İncele